Choď na obsah Choď na menu
 


SOM ZVEDAVÝ

18. 12. 2012

SOM VEĽMI ZVEDAVÝ

KTO SI TOTO PREČÍTA

To je jedno, či spolu komunikujeme veľa alebo málo,

či sa dobre poznáme alebo nie.

Zanechaj mi dole jeden komentár, pamiatku, ktorú si so mnou spájaš, len jedno slovo stačí, ktoré Ťa napadne pri mojom mene.

Len tak, proste Ty a Ja a nejaká spomienka, chvíľa, dobrá či zlá, pekná či škaredá, zabudnutá či nezabudnuteľná, niečo čo si Ty a Ja...

Potom toto všetko opíš alebo si to pretiahni  a posuň ďalej, do Tvojho statusu, do Tvojej meilovej pošty a budeš sa čudovať aké spomienky majú ľudia na Teba.

TAK JA ČAKÁM

či sa mi tu vôbec niekto ozve a napíše niečo, či ma poteší, alebo budem v šoku a budem sa čudovať, že nik nič nenapíše a píšte mi to sem, nie do meilovej pošty prosím!

 

tulák Peťo z Tramtárii - sLOVEnska

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

pieseň o ktorej píše Ján v komentároch, kde sú použité aj moje fotografie

https://youtu.be/rCl3aN_yuaU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Rodina

(Janka Žatkuľáková, 8. 11. 2017 13:22)

To jedno slovo je Rodina :) aj keď sa nestretávame ale vždy keď je nejaká oslava tak je super pamätám si jednu príhodu keď som bola mala a boli sme všetci pri rieke tu u nás a vy ste sa natreli blatom a strašili ste nás :D

Re: Rodina

(peťo tulák, 8. 11. 2017 14:02)

Jééééj, po čase sa tu objavil nový komentár a tak ďakujem moc Janka! Tak toto je úžasná spomienka, hej, boli to krásne rodinné guláš partie pri Váhu a niekedy by sme si to mohli zopakovať už aj s vnúčatmi... :-)

Ďakujem že si :)

(HHzH, 29. 9. 2017 11:52)

Čo ma ako prvé napadlo? Mám Vás, tým myslím celú Tvoju rodinku veľmi rada, prirástli ste mi k srdcu. A Ty si pre mňa perfektný remeselník ktorý mi vždy s problémom okolo vody pomohol, vďaka!!!
Si fotograf, cykloturista, milovník hudby, prírody a hôr. Vždy si máme o čom rozprávať :) Si spoľahlivý kamoš, ktorý nikdy nesklame !!!

Re: Ďakujem že si :)

(peťo tulák, 30. 9. 2017 4:04)

Moc ďakujem Helka! Napísala si to pekne, tak ako to ozaj v našom živote je. Rád pomôžem ak viem ako a u teba v tej kuchyni sa tak fajn sedi vždy ak niečo spoločne opravujeme....

Ja len tak, že...

(peťo tulák, 30. 9. 2017 4:01)

Chcem postupne odstrániť Falkoviny a tak pozerám čo tu všetko je, kopírujem si niečo do počítača a veľa som zmazal, ale toto mi nejak nešlo zmazať, nedalo mi to, keď tu toľko ľudí kadečo popísalo....

ĎAKUJEM VÁM KAŽDÉMU ČO SI NAŠIEL CHVÍĽU A NIEČO NAPÍSAL, TO DOKÁŽE POTEŠIŤ :-)

foto s pejskem

(Ivana, 20. 3. 2017 5:58)

Vzpomínky na tebe, tak první co se mi vybaví je tvoje fotka s pejskem na fb při žádosti o přátelství. Hned mě napadlo, že je to přátelský, ochotný a citlivý člověk. Jsi pro mě dalším potvrzením, že Slováci jsou fajn lidi.

Re: foto s pejskem

(peťo tulák, 20. 3. 2017 19:53)

Ivka pekné - pejsek a ja - hej, náš Roy z Popradskéhoho plesa, veľa sme spolu prešli tatranských chodníčkov a už dlho som ho nevidel. Musím to napraviť čo najskôr...ďakujem za krásne príspevok v komentároch!

peto cim-ci

(oluskaprokopova@centrum.sk, 20. 3. 2017 18:03)

viktor zboran

Re: peto cim-ci

(peťo tulák, 20. 3. 2017 19:51)

Juj, to je krásna spomienka a prvý kontak medzi nama dvoma!

kontakt

(Ján, 26. 11. 2016 20:40)

Pozdravujem,

rád by som sa niečo opýtal, ale netuším, akým spôsobom sa môžem ozvať, tak skúšam tento jediný, ktorý som našiel.

Ján, autor/spoluautor Piesne o slávikovi a štyroch topoľoch

Re: kontakt

(peťo tulák, 17. 3. 2017 5:06)

Ján a ja som nepochopil o čo ide....čo sa chceš opýtať...?

jedným slovom sa nedá

(jožo, 19. 1. 2014 20:45)

chlap, pre ktorého je rodina nadovšetko,Tatranec, fotograf, cykloturista, milovník hudby, naslovovzatý remeselník, môj rovesník, kamoš - stačí?

Ahoj na nejakej spoločnej akcii

Re: jedným slovom sa nedá

(peťo tulák, 4. 2. 2014 4:51)

Jožko a niečo podobné by sa dalo napísať aj o tebe keby si mi niečo podobné poslal.

Ďakujem!

Hej, dlho sme spolu nešlapali tou našou Tramtáriou SK.

tramtária

(jogo, 19. 1. 2014 10:51)

bicykel

Re: tramtária

(peťo tulák, 4. 2. 2014 4:50)

Mo a keby niečo podobné bolo o tebe Jojo, tak by som to napísal asi takto : hudba!!!


Mal som tu teraz zaujímavý kontrolný kód a opísal som : PV3SY

odpoved

(janošlubomir, 18. 1. 2014 18:37)

Ďakujem za meile -čítam

Re: odpoved

(peťo tulák, 4. 2. 2014 4:48)

...no a čo? Ako sa to číta?

Východniari

(Iveta, 13. 1. 2014 19:32)

Raz pri jednej fotke Marty Kubačky v komentároch ma zaujal prispievateľ menom čimčarak, čo mi pripomenulo milú knižku z detstva o vrabčiakovi Čimovi, čo večne dáke žarty strojí....potešilo ma, že bol slovák... tak som sa pomaly začala preklikávať jeho fotkami - najskôr len tak, zo zvedavosti, čo všetko má vo svojich albumoch, bez písania komentárov..... a kde je to dnes? Vieš. Som vďačná za ten deň, keď som ťa objavila, aj tvoju Lidunku, za možnosť nakuknúť do tvojho vnútra, za tvoju krásnu dušu, srdce na dlani, za priazeň, fotky a prostredníctvom nich veľké množstvo krásnych miest v našej slovensko-českej zemi, ktorú nám rozdelili, aj iných miest za hranicami, že si takto pod fotkami môžeme podebatovať......

Re: Východniari

(peťo tulák, 18. 1. 2014 4:46)

Vitaj v tomto mojom svete vymyšľancov Iveta.
Hej toto jedno slovko stačí - východniari. Aj spoločná kniha z detstva aj keď ja som mal ešte jednu rád, tiež o vrabčiakovi a to - Vrabci majú každý deň nedeľu. Aj ja som rád, že sme sa takto cez fotky našli a časom aj bližšie spoznali.

Ďakujem za hromadu lichotivých slov a za možnosť nakuknuť aj toho tvojho, teda vášho aj s tvojím Peťom sveta tam u vás na Samote u lesa.

Zaujímavé, že...

(peťo tulák, 24. 9. 2013 6:49)

...k dnešnému dňu si tento môj príspevok pozrelo 490 ľudí, alebo lepšie napísané, 490 krát si sem niekto klikol a prečítal si to a to je teda úžasné!

Len škoda, že nie všetci sem niečo napísali.

No každému čo sa tu zastavil a prečítal si to, každému čo si našiel chvíľku a venovali tomúto príspevku svoj drahocenný čas a dokonca tu aj niečo napísal ĎAKUJEM :-)